Posłuchaj podcastów przygotowanych we współpracy z położnymi i blogerkami parentingowymi. Zdobądź praktyczną wiedzę na temat pielęgnacji malucha.

Uspokajające playlisty znajdziesz na naszym kanale Spotify – “Sudocrem Expert.Spokojnie”

Jak zadbać o swój własny komfort - Bakusiowo

Malwina Bakalarz, autorka bloga bakusiowo.pl przekazuje swoje patenty na bycie troskliwym rodzicem pełnym luzu. Program artystyczny, pakiety, wzorzyste ubrania – to jej niezbędnik.

Malwina z Bakusiowo.pl to mama, blogerka i youtuberka. Nagrywa, pisze książki dla dzieci i zaraża dobrym humrem. Jej komediowy kontent dotyczący życia żony i matki podbija serca internautów!

Czy rodzicem łatwiej było być dawniej czy teraz? - flowmummy

Justyna Basińska z flowmummy.pl wspomina jak pielęgnacja, opieka, pomoc innych, oczekiwania względem dzieci i mam – ewoluowały przez lata. Czy lepiej miały nasze mamy i babcie?

Justyna jest dumną mamą trzech synów, a od siedniu lat prowadzi bloga Flow Mummy. Szczyci się tym, że chociać porusza tematy trudne, społeczność, którą zbudowała okazuje sobie wsparcie i zrozumienie.

Pielęgnacja pupy dziecka. Domowe sposoby kontra specjalistyczne leczenie - Anna Maria Sandomierska, położna

Specjalistka, jako mama i położna, przedstawia domowe i specjalistyczne sposoby na przewijanie dziecka i unikanie odpażeń. Dowiedz się dlaczego bieżąca woda, mąka ziemniaczana, cynk i lanolina są sprzymierzeńcami mam.

Anna Maria Sandomierska, to położna z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Jest również doradcą laktacyjnym, prowadzi szkołę rodzenia, a także wypowiada się jako espert w wielu mediach. Czas dzieli między bloga Położna Mamą, pracę oraz opiekę nad trójką dzieci.

Problemy z brzuszkiem u noworodków - Maria Lepucka, położna

Maria Lepucka – położna, tłumaczy dlaczego samodzielne trawienie to niezwykłe wyzwanie dla małych brzuszków oraz jaki wpływ na skórę mogą mieć alergie i biegunki.

Położna z jedenastoletnim doświadczeniem, doradca laktacyjny. Ukończyła studia magisterskie na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym, obecnie doktorantka. Jest zwolenniczką łagodnych i zgodnych z naturą metod pielęgnacji, opieki i komunikacji z dzieckiem.

Moje doświadczenia w pielęgnacji skóry niemowlęcia - Motheratorka

Magda Rogala, autorka bloga motheratorka.pl i mama Ignasia dzieli się doświadczeniami w pielęgnacji skóry niemowląt. Przedstawia błędy niedoświadczonej mamy i radzi jak ich uniknąć.

Magda Rogala, to jak sama o sobie pisze: “żona, mama, ogarniaczka”. Na swoim blogu motheratorka.pl opowiada i dzieli się poradami na temat macierzyństwa, lifestylu czy też spostrzeżeniami na tema bieżących wydarzeń.